//
you're reading...

Egyéb

Re: Találkozó jövő kedden este

Rendben, este ott leszek.

Sanyi

On Pén, December 14, 2007 11:58, Antal Béla wrote:
> Uraim az úrban vala!
>
>
> Párt központi bizottságának témája szeretne egy közös céges találkozót
> még idén, különös tekintettel a kapitalista világuralom okozta nemzetközi
> helyzet január 1-jétől történő fokozódására. 🙂
>
> A Silihost-Netkert kakaó-kalács bulija jövő héten kedden, 18 óra
> környéken lenne a Bánki Donát 73-ben, itt, nálam. Meg kell beszéljünk
> dolgokat, s János is itt lesz, mert húzunk Erdélybe.
>
> Mivel Sanya melózik, meg mindenki, így munkaidő után itt kéne
> folytatni.
>
> Várom a megerősítéseket!
>
>
> Üdv,
> Béla
>
>
>