Tehát nem kell, hogy kedvezményes legyen az óradíjunk. Ő is 5000 FT-os
óradíjban számlázza a dolgokat nekünk. És nyugodtan lehet kérni
kiszállási díjat is, hiszen a benzin sincs ingyen, meg az utazgatás sem
Pesten.
Nem látom úgy, hogy Laci nekünk szívesség alapon megtenne bármit is. A
számléázó programunkkal történő megismerkedésre kiszámlázott 400 000
Ft-ot. Nagyon is üzleti alapon mennek nála a dolgok.
J.
Antal Béla írta:
> Egyszer-kétszer elmegy ez a kimegyek, megcsinálom, de rendszeresen
> azért nem. Ő is számláz nekünk – óradíjban vagy hogyan. Kapjon valami
> kedvezményes óradíjat + anyagdíj persze. De hogy most barter, vagy
> sem, hát inkább írja jóvá az ő számlájából – szerintem.
>
> Béla
>
>> Sziasztok
>
>> Ma (is) voltam Lacinál, vinyó bővítés ténye forgott fennt, az új vinyó
>> ára: 8.740+ÁFA volt, én előirányoztam neki 10.400-at.
>> Hogyan,mennyit számoljunk el vele? Kiszámlázzuk, vagy ledolgozza,
>> levonjuk a havi apanázsból, ilyenek…
>
>
>
>