Szia,
Ha költöztetni kell az ügyfeleket, akkor ne a másik szerverre
költöztessük, hanem a silihost szerverre menjenek.
Ne költözzenek kétszer.
Addig csökkentsétek a szerverek kapacitását, hoyg ne fizessünk annyit
János
mobil: 06-20-333-4444
skype: bakjanos (Tatabánya)
vezetékes (ip) telefon: 06-21-381-1841
info@silihost.ro írta:
> 1 szerverre kell tenni a harom szerverrol az ugyfeleket, emlitettem
> Sanyinak, a heten megcsinaljuk.
>
>
> On Ked, Március 31, 2009 11:23 am, Bak János wrote:
>> Szia,
>>
>>
>> Imecs Huni elment.
>> Átalakítottátok úgy a külföldi tárhelyet, hogy ne fizessünk feleslegesen?
>>
>>
>> János
>> mobil: 06-20-333-4444
>> skype: bakjanos (Tatabánya)
>> vezetékes (ip) telefon: 06-21-381-1841
>>
>>
>> info@silihost.ro írta:
>>> Szia,
>>>
>>>
>>>
>>> A kovetkezo osszegekre lenne szuksegem:
>>>
>>>
>>> 1. Eszternek, hogy minuszozzam a szamlat es visszakuldjem a penzt:
>>>
>>>
>>> 1100 Ron
>>>
>>>
>>> 2. 10 drb domain – 1640 Ron
>>>
>>>
>>> 3. Fizuk:
>>>
>>>
>>> Eszter : 600 Ron (hivatalos)
>>> Tunde: 300 (hivatalos), 600 (nem hivatalos) – es aprilis 1tol mar
>>> szazalekban dolgozik, az adojat sajat maga fizeti Iza: 600 Ron – nem
>>> hivatalos (300 Ront kap, munkasegelyt) En: 678 Ron – hivatalos, 822 Ron
>>> (nem hivatalos)
>>>
>>>
>>> Jelenleg ket honlapnak varjuk a masodik reszletet, ami 1600 Ron plusz
>>> Afa,
>>> es vannak mas penzek is amik be kell jojjenek a szamlara. Most is van
>>> ket ro domain rendelesem, de nem tudok azoknak szamlat kiallitani, mivel
>>> nincsen domainom.
>>>
>>>
>>> A bankszamlam a kovetkezo:
>>>
>>>
>>> BCR, szekhely: Odorheiu Secuiesc (Udvarhely)
>>> RO34RNCB0156101230460001
>>> Menyhart Katalin
>>>
>>>
>>> Swift kod: RNCBROBU
>>>
>>>
>>> Varom valaszod,
>>>
>>>
>>>
>>> Kata
>>>
>>>
>>>
>>> On Ked, Március 31, 2009 8:15 am, Bak János wrote:
>>>
>>>> Szia,
>>>>
>>>>
>>>>
>>>> Add meg, mekkora összeget lejben kell utalnom, hogy ki tudd fizetni
>>>> Eszter bérét is, hivatalosat, nem hivatalosat is, és add meg a privát
>>>> bankszámlaszámot, amire utaljam.
>>>>
>>>> János
>>>> mobil: 06-20-333-4444
>>>> skype: bakjanos (Tatabánya)
>>>> vezetékes (ip) telefon: 06-21-381-1841
>>>>
>>>>
>>>> info@silihost.ro írta:
>>>>> Meg nem csinaltuk vissza, mert nem volt ra eleg penz a szamlan,
>>>>> 1000
>>>>> Ron-rol van szo, domainokat kellett vennem, meg bert fizetni, stb.
>>>>> Amint
>>>>> lesz annyi utalom neki vissza, szoltam mar neki is, e honap
>>>>> folyaman, ha megkapjuk a honlapok keszitesebol az osszeget.
>>>>>
>>>>> Udv,
>>>>>
>>>>>
>>>>>
>>>>> K.
>>>>>
>>>>>
>>>>>
>>>>>
>>>>>
>>>>> On Hét, Március 30, 2009 4:55 pm, Bak János wrote:
>>>>>
>>>>>
>>>>>> Szia,
>>>>>>
>>>>>>
>>>>>>
>>>>>>
>>>>>> Visszacsináltátok az Eszter-féle utaláshoz tartozó számlát, ami
>>>>>> adót generált?
>>>>>>
>>>>>> Küldök pénzt, de kell hozzá néhány nap.
>>>>>>
>>>>>>
>>>>>>
>>>>>>
>>>>>> János
>>>>>> mobil: 06-20-333-4444
>>>>>> skype: bakjanos (Tatabánya)
>>>>>> vezetékes (ip) telefon: 06-21-381-1841
>>>>>>
>>>>>>
>>>>>> info@silihost.ro írta:
>>>>>>> Szia,
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>> az utobbi honapban tobb mint 10 domaint regisztraltunk es 1600
>>>>>>> Ront
>>>>>>> fizettem erte ki Kalmannak, tovabbi 10 domainra lenne szuksegem,
>>>>>>> lehet, hogy meg tobbre is de jelenleg nincs a szamlan annyi
>>>>>>> penz, hogy megvehessem azokat. Ezert kerem a segitsegetek,
>>>>>>> Kalmantol
>>>>>>> jelenleg 31 Euro plusz Afa-ban kapjuk a domain es 35 Euro plusz
>>>>>>> Afaban adom tovabb. Sajnos mar nem
>>>>>>> ad hitelbe,ezt meg is ertem. Szoval jo lenne ha tudnal kuldeni,
>>>>>>> 310
>>>>>>> Euro
>>>>>>> plusz Afa – t, hogy vehessek ujabb 10 darab domaint.
>>>>>>>
>>>>>>> Hetfon csinalom meg a marciusi osszesitot. Lehet, hogy meg mas
>>>>>>> kiadasokra is kenytelen leszek kerni penzt. Iza marcius 1 tol
>>>>>>> munkanelkuli segelyen van, onnan 300 Ront kap majd, es en adok
>>>>>>> neki tovabbi 500 – at egy honapra, igy jon ki a 800 Ron havi
>>>>>>> bere.
>>>>>>>
>>>>>>> Tunde marcius 1 tol 4 oraban van minimalberrel, igy neki is
>>>>>>> kevesebb lesz az ado, az adojat sajat maga fizeti majd, aprilis
>>>>>>> 1-tol es az
>>>>>>> egyesseg szerint % – ot kap a munkak utan. Jelenleg ket
>>>>>>> honlapmegrendelesunk van, mindketto felig van kesz, varjuk az
>>>>>>> anyagot az ugyfelektol, hogy feltolthessuk az oldalukat.
>>>>>>>
>>>>>>> Keszitettem egy uj radioreklamot, nagyon jo lett, hetfotol
>>>>>>> jatszak majd be, napi 3 alkalommal pentekig, a
>>>>>>> honlapmegrendelesre koncentraltam ezuttal, mert abban van a
>>>>>>> penz!
>>>>>>>
>>>>>>> Hetfon pontos kimutatast csinalok a beerkezett es kiadott
>>>>>>> osszegekrol,eleg jonak bizonyul marcius.
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>> Udv,
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>> kellemes hetveget
>>>>>>>
>>>>>>> Kata
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>
>
>