//
you're reading...

Egyéb

Automatizmus a számlájukat nem fizetőkn

Sziasztok,

Készül az automatizmus, ami a kintlévőséget hivatott drasztikusan
csökkenteni.

Mindenki, aki kapott számlát, de azt határidőre nem fizette be,
automatikusan kapni fog néhány naponta emaileket, majd pedig időnként
sms-t is. A számla másolata is mellékelve lesz.

Kérem, hogy mindenki a saját részét fésülje át:

Bélához tartoznak a fehér ‘nem fizet’ pipával lehívhatók.
Norbihoz tartoznak a sárga ‘nem fizet’ pipával lehívhatók.
Sanyinak is vannak fehérei a listában.

Mindazoknál, akiknél azt szeretnétek, hogy ne kapjanak emailt, vagy ne
kapjanak smst arról, hogy lejárt tartozásuk van, vegyétek ki a megfelelő
pipát.

Az automatizmus a nem fizetésekhez ott fog indulni, ahogyan beküldjük a
számlázásba a rendelést.

Ezért a jövőben kérem szépen gondoskodni arról, hogy ha valakit ki
akartok zárni az automatizmusból, annak a számlázásával egyidejűleg
vegyétek ki a pipát.

Sanyi, Norbi, emellett most már le kellene zárni a régi partnerprogram
fehéreit és citromsárgáit, hiszen ott nem lesz semmilyen automatizmus!
Aki ennyi hónapig nem fizetett, annak a számláját le kell sztornózni, és
törölni a szolgáltatását.

János
mobil: 06-20-333-4444
skype: bakjanos (Tatabánya)
vezetékes (ip) telefon: 06-21-381-1841