Szia,
Megszűnik az amerikai szerver. Meg kell velük értetned, hogy sokkal
gyorsabb szolgáltatást kapnak, azonos áron, és kapnak hozzá admint
ugyanúgy. Ez a feladatod.
János
mobil: 06-20-333-4444
skype: bakjanos (Tatabánya)
vezetékes (ip) telefon: 06-21-381-1841
info@silihost.ro írta:
> Ok, a gond az, hogy az ugyfelek a netcraftos adminhoz vannak szokva es
> sokan nem akarnak valtoztatni!
>
>
> On Ked, Március 31, 2009 12:18 pm, Bak János wrote:
>> Szia,
>>
>>
>> Ha költöztetni kell az ügyfeleket, akkor ne a másik szerverre
>> költöztessük, hanem a silihost szerverre menjenek.
>>
>> Ne költözzenek kétszer.
>>
>>
>> Addig csökkentsétek a szerverek kapacitását, hoyg ne fizessünk annyit
>>
>>
>> János
>> mobil: 06-20-333-4444
>> skype: bakjanos (Tatabánya)
>> vezetékes (ip) telefon: 06-21-381-1841
>>
>>
>> info@silihost.ro írta:
>>> 1 szerverre kell tenni a harom szerverrol az ugyfeleket, emlitettem
>>> Sanyinak, a heten megcsinaljuk.
>>>
>>>
>>>
>>> On Ked, Március 31, 2009 11:23 am, Bak János wrote:
>>>
>>>> Szia,
>>>>
>>>>
>>>>
>>>> Imecs Huni elment.
>>>> Átalakítottátok úgy a külföldi tárhelyet, hogy ne fizessünk
>>>> feleslegesen?
>>>>
>>>>
>>>> János
>>>> mobil: 06-20-333-4444
>>>> skype: bakjanos (Tatabánya)
>>>> vezetékes (ip) telefon: 06-21-381-1841
>>>>
>>>>
>>>> info@silihost.ro írta:
>>>>> Szia,
>>>>>
>>>>>
>>>>>
>>>>>
>>>>> A kovetkezo osszegekre lenne szuksegem:
>>>>>
>>>>>
>>>>>
>>>>> 1. Eszternek, hogy minuszozzam a szamlat es visszakuldjem a penzt:
>>>>>
>>>>>
>>>>>
>>>>> 1100 Ron
>>>>>
>>>>>
>>>>>
>>>>> 2. 10 drb domain – 1640 Ron
>>>>>
>>>>>
>>>>>
>>>>> 3. Fizuk:
>>>>>
>>>>>
>>>>>
>>>>> Eszter : 600 Ron (hivatalos)
>>>>> Tunde: 300 (hivatalos), 600 (nem hivatalos) – es aprilis 1tol mar
>>>>> szazalekban dolgozik, az adojat sajat maga fizeti Iza: 600 Ron – nem
>>>>> hivatalos (300 Ront kap, munkasegelyt) En: 678 Ron – hivatalos,
>>>>> 822 Ron
>>>>> (nem hivatalos)
>>>>>
>>>>>
>>>>>
>>>>> Jelenleg ket honlapnak varjuk a masodik reszletet, ami 1600 Ron
>>>>> plusz Afa,
>>>>> es vannak mas penzek is amik be kell jojjenek a szamlara. Most is
>>>>> van ket ro domain rendelesem, de nem tudok azoknak szamlat
>>>>> kiallitani, mivel nincsen domainom.
>>>>>
>>>>>
>>>>> A bankszamlam a kovetkezo:
>>>>>
>>>>>
>>>>>
>>>>> BCR, szekhely: Odorheiu Secuiesc (Udvarhely)
>>>>> RO34RNCB0156101230460001
>>>>> Menyhart Katalin
>>>>>
>>>>>
>>>>>
>>>>> Swift kod: RNCBROBU
>>>>>
>>>>>
>>>>>
>>>>> Varom valaszod,
>>>>>
>>>>>
>>>>>
>>>>>
>>>>> Kata
>>>>>
>>>>>
>>>>>
>>>>>
>>>>> On Ked, Március 31, 2009 8:15 am, Bak János wrote:
>>>>>
>>>>>
>>>>>> Szia,
>>>>>>
>>>>>>
>>>>>>
>>>>>>
>>>>>> Add meg, mekkora összeget lejben kell utalnom, hogy ki tudd
>>>>>> fizetni Eszter bérét is, hivatalosat, nem hivatalosat is, és add
>>>>>> meg a privát bankszámlaszámot, amire utaljam.
>>>>>>
>>>>>> János
>>>>>> mobil: 06-20-333-4444
>>>>>> skype: bakjanos (Tatabánya)
>>>>>> vezetékes (ip) telefon: 06-21-381-1841
>>>>>>
>>>>>>
>>>>>> info@silihost.ro írta:
>>>>>>> Meg nem csinaltuk vissza, mert nem volt ra eleg penz a szamlan,
>>>>>>> 1000
>>>>>>> Ron-rol van szo, domainokat kellett vennem, meg bert fizetni,
>>>>>>> stb. Amint
>>>>>>> lesz annyi utalom neki vissza, szoltam mar neki is, e honap
>>>>>>> folyaman, ha megkapjuk a honlapok keszitesebol az osszeget.
>>>>>>>
>>>>>>> Udv,
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>> K.
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>> On Hét, Március 30, 2009 4:55 pm, Bak János wrote:
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>>> Szia,
>>>>>>>>
>>>>>>>>
>>>>>>>>
>>>>>>>>
>>>>>>>>
>>>>>>>> Visszacsináltátok az Eszter-féle utaláshoz tartozó számlát,
>>>>>>>> ami adót generált?
>>>>>>>>
>>>>>>>> Küldök pénzt, de kell hozzá néhány nap.
>>>>>>>>
>>>>>>>>
>>>>>>>>
>>>>>>>>
>>>>>>>>
>>>>>>>> János
>>>>>>>> mobil: 06-20-333-4444
>>>>>>>> skype: bakjanos (Tatabánya)
>>>>>>>> vezetékes (ip) telefon: 06-21-381-1841
>>>>>>>>
>>>>>>>>
>>>>>>>> info@silihost.ro írta:
>>>>>>>>> Szia,
>>>>>>>>>
>>>>>>>>>
>>>>>>>>>
>>>>>>>>>
>>>>>>>>>
>>>>>>>>> az utobbi honapban tobb mint 10 domaint regisztraltunk es
>>>>>>>>> 1600
>>>>>>>>> Ront
>>>>>>>>> fizettem erte ki Kalmannak, tovabbi 10 domainra lenne
>>>>>>>>> szuksegem, lehet, hogy meg tobbre is de jelenleg nincs a
>>>>>>>>> szamlan annyi penz, hogy megvehessem azokat. Ezert kerem a
>>>>>>>>> segitsegetek, Kalmantol
>>>>>>>>> jelenleg 31 Euro plusz Afa-ban kapjuk a domain es 35 Euro
>>>>>>>>> plusz Afaban adom tovabb. Sajnos mar nem
>>>>>>>>> ad hitelbe,ezt meg is ertem. Szoval jo lenne ha tudnal
>>>>>>>>> kuldeni, 310
>>>>>>>>> Euro
>>>>>>>>> plusz Afa – t, hogy vehessek ujabb 10 darab domaint.
>>>>>>>>>
>>>>>>>>> Hetfon csinalom meg a marciusi osszesitot. Lehet, hogy meg
>>>>>>>>> mas kiadasokra is kenytelen leszek kerni penzt. Iza marcius
>>>>>>>>> 1 tol
>>>>>>>>> munkanelkuli segelyen van, onnan 300 Ront kap majd, es en
>>>>>>>>> adok neki tovabbi 500 – at egy honapra, igy jon ki a 800 Ron
>>>>>>>>> havi bere.
>>>>>>>>>
>>>>>>>>> Tunde marcius 1 tol 4 oraban van minimalberrel, igy neki is
>>>>>>>>> kevesebb lesz az ado, az adojat sajat maga fizeti majd,
>>>>>>>>> aprilis 1-tol es az
>>>>>>>>> egyesseg szerint % – ot kap a munkak utan. Jelenleg ket
>>>>>>>>> honlapmegrendelesunk van, mindketto felig van kesz, varjuk
>>>>>>>>> az anyagot az ugyfelektol, hogy feltolthessuk az oldalukat.
>>>>>>>>>
>>>>>>>>> Keszitettem egy uj radioreklamot, nagyon jo lett, hetfotol
>>>>>>>>> jatszak majd be, napi 3 alkalommal pentekig, a
>>>>>>>>> honlapmegrendelesre koncentraltam ezuttal, mert abban van a
>>>>>>>>> penz!
>>>>>>>>>
>>>>>>>>> Hetfon pontos kimutatast csinalok a beerkezett es kiadott
>>>>>>>>> osszegekrol,eleg jonak bizonyul marcius.
>>>>>>>>>
>>>>>>>>>
>>>>>>>>> Udv,
>>>>>>>>>
>>>>>>>>>
>>>>>>>>>
>>>>>>>>>
>>>>>>>>>
>>>>>>>>> kellemes hetveget
>>>>>>>>>
>>>>>>>>> Kata
>>>>>>>>>
>>>>>>>>>
>>>>>>>>>
>>>>>>>>>
>>>>>>>>>
>>>>>>>>>
>>>>>>>>>
>>>>>>>>>
>>>>>>>>>
>>>>>>>>>
>>>>>>>>>
>>>
>
>