robi új adminja.
nem tudod? abba kell felvinni a netkerteseket is.
J.
Antal Sándor írta:
> milyen adminja van a silihost szervernek?
>
> Antal Sándor
>
> Silihost Kft.
> 2800 Tatabánya, Boróka u. 7.
> E-mail:antal.sandor@silihost.hu
> Mobiltelefon:06-70-935-8652
> Web: http://www.silihost.hu
>
>
>
> Bak János írta:
>> Szia,
>>
>> Megszűnik az amerikai szerver. Meg kell velük értetned, hogy sokkal
>> gyorsabb szolgáltatást kapnak, azonos áron, és kapnak hozzá admint
>> ugyanúgy. Ez a feladatod.
>>
>> János
>> mobil: 06-20-333-4444
>> skype: bakjanos (Tatabánya)
>> vezetékes (ip) telefon: 06-21-381-1841
>>
>>
>> info@silihost.ro írta:
>>> Ok, a gond az, hogy az ugyfelek a netcraftos adminhoz vannak szokva es
>>> sokan nem akarnak valtoztatni!
>>>
>>>
>>> On Ked, Március 31, 2009 12:18 pm, Bak János wrote:
>>>> Szia,
>>>>
>>>>
>>>> Ha költöztetni kell az ügyfeleket, akkor ne a másik szerverre
>>>> költöztessük, hanem a silihost szerverre menjenek.
>>>>
>>>> Ne költözzenek kétszer.
>>>>
>>>>
>>>> Addig csökkentsétek a szerverek kapacitását, hoyg ne fizessünk annyit
>>>>
>>>>
>>>> János
>>>> mobil: 06-20-333-4444
>>>> skype: bakjanos (Tatabánya)
>>>> vezetékes (ip) telefon: 06-21-381-1841
>>>>
>>>>
>>>> info@silihost.ro írta:
>>>>> 1 szerverre kell tenni a harom szerverrol az ugyfeleket, emlitettem
>>>>> Sanyinak, a heten megcsinaljuk.
>>>>>
>>>>>
>>>>>
>>>>> On Ked, Március 31, 2009 11:23 am, Bak János wrote:
>>>>>
>>>>>> Szia,
>>>>>>
>>>>>>
>>>>>>
>>>>>> Imecs Huni elment.
>>>>>> Átalakítottátok úgy a külföldi tárhelyet, hogy ne fizessünk
>>>>>> feleslegesen?
>>>>>>
>>>>>>
>>>>>> János
>>>>>> mobil: 06-20-333-4444
>>>>>> skype: bakjanos (Tatabánya)
>>>>>> vezetékes (ip) telefon: 06-21-381-1841
>>>>>>
>>>>>>
>>>>>> info@silihost.ro írta:
>>>>>>> Szia,
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>> A kovetkezo osszegekre lenne szuksegem:
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>> 1. Eszternek, hogy minuszozzam a szamlat es visszakuldjem a penzt:
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>> 1100 Ron
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>> 2. 10 drb domain – 1640 Ron
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>> 3. Fizuk:
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>> Eszter : 600 Ron (hivatalos)
>>>>>>> Tunde: 300 (hivatalos), 600 (nem hivatalos) – es aprilis 1tol mar
>>>>>>> szazalekban dolgozik, az adojat sajat maga fizeti Iza: 600 Ron – nem
>>>>>>> hivatalos (300 Ront kap, munkasegelyt) En: 678 Ron – hivatalos,
>>>>>>> 822 Ron
>>>>>>> (nem hivatalos)
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>> Jelenleg ket honlapnak varjuk a masodik reszletet, ami 1600 Ron
>>>>>>> plusz Afa,
>>>>>>> es vannak mas penzek is amik be kell jojjenek a szamlara. Most is
>>>>>>> van ket ro domain rendelesem, de nem tudok azoknak szamlat
>>>>>>> kiallitani, mivel nincsen domainom.
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>> A bankszamlam a kovetkezo:
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>> BCR, szekhely: Odorheiu Secuiesc (Udvarhely)
>>>>>>> RO34RNCB0156101230460001
>>>>>>> Menyhart Katalin
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>> Swift kod: RNCBROBU
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>> Varom valaszod,
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>> Kata
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>> On Ked, Március 31, 2009 8:15 am, Bak János wrote:
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>>> Szia,
>>>>>>>>
>>>>>>>>
>>>>>>>>
>>>>>>>>
>>>>>>>> Add meg, mekkora összeget lejben kell utalnom, hogy ki tudd
>>>>>>>> fizetni Eszter bérét is, hivatalosat, nem hivatalosat is, és add
>>>>>>>> meg a privát bankszámlaszámot, amire utaljam.
>>>>>>>>
>>>>>>>> János
>>>>>>>> mobil: 06-20-333-4444
>>>>>>>> skype: bakjanos (Tatabánya)
>>>>>>>> vezetékes (ip) telefon: 06-21-381-1841
>>>>>>>>
>>>>>>>>
>>>>>>>> info@silihost.ro írta:
>>>>>>>>> Meg nem csinaltuk vissza, mert nem volt ra eleg penz a szamlan,
>>>>>>>>> 1000
>>>>>>>>> Ron-rol van szo, domainokat kellett vennem, meg bert fizetni,
>>>>>>>>> stb. Amint
>>>>>>>>> lesz annyi utalom neki vissza, szoltam mar neki is, e honap
>>>>>>>>> folyaman, ha megkapjuk a honlapok keszitesebol az osszeget.
>>>>>>>>>
>>>>>>>>> Udv,
>>>>>>>>>
>>>>>>>>>
>>>>>>>>>
>>>>>>>>>
>>>>>>>>> K.
>>>>>>>>>
>>>>>>>>>
>>>>>>>>>
>>>>>>>>>
>>>>>>>>>
>>>>>>>>>
>>>>>>>>> On Hét, Március 30, 2009 4:55 pm, Bak János wrote:
>>>>>>>>>
>>>>>>>>>
>>>>>>>>>
>>>>>>>>>> Szia,
>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>> Visszacsináltátok az Eszter-féle utaláshoz tartozó számlát,
>>>>>>>>>> ami adót generált?
>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>> Küldök pénzt, de kell hozzá néhány nap.
>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>> János
>>>>>>>>>> mobil: 06-20-333-4444
>>>>>>>>>> skype: bakjanos (Tatabánya)
>>>>>>>>>> vezetékes (ip) telefon: 06-21-381-1841
>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>> info@silihost.ro írta:
>>>>>>>>>>> Szia,
>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>> az utobbi honapban tobb mint 10 domaint regisztraltunk es
>>>>>>>>>>> 1600
>>>>>>>>>>> Ront
>>>>>>>>>>> fizettem erte ki Kalmannak, tovabbi 10 domainra lenne
>>>>>>>>>>> szuksegem, lehet, hogy meg tobbre is de jelenleg nincs a
>>>>>>>>>>> szamlan annyi penz, hogy megvehessem azokat. Ezert kerem a
>>>>>>>>>>> segitsegetek, Kalmantol
>>>>>>>>>>> jelenleg 31 Euro plusz Afa-ban kapjuk a domain es 35 Euro
>>>>>>>>>>> plusz Afaban adom tovabb. Sajnos mar nem
>>>>>>>>>>> ad hitelbe,ezt meg is ertem. Szoval jo lenne ha tudnal
>>>>>>>>>>> kuldeni, 310
>>>>>>>>>>> Euro
>>>>>>>>>>> plusz Afa – t, hogy vehessek ujabb 10 darab domaint.
>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>> Hetfon csinalom meg a marciusi osszesitot. Lehet, hogy meg
>>>>>>>>>>> mas kiadasokra is kenytelen leszek kerni penzt. Iza marcius
>>>>>>>>>>> 1 tol
>>>>>>>>>>> munkanelkuli segelyen van, onnan 300 Ront kap majd, es en
>>>>>>>>>>> adok neki tovabbi 500 – at egy honapra, igy jon ki a 800 Ron
>>>>>>>>>>> havi bere.
>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>> Tunde marcius 1 tol 4 oraban van minimalberrel, igy neki is
>>>>>>>>>>> kevesebb lesz az ado, az adojat sajat maga fizeti majd,
>>>>>>>>>>> aprilis 1-tol es az
>>>>>>>>>>> egyesseg szerint % – ot kap a munkak utan. Jelenleg ket
>>>>>>>>>>> honlapmegrendelesunk van, mindketto felig van kesz, varjuk
>>>>>>>>>>> az anyagot az ugyfelektol, hogy feltolthessuk az oldalukat.
>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>> Keszitettem egy uj radioreklamot, nagyon jo lett, hetfotol
>>>>>>>>>>> jatszak majd be, napi 3 alkalommal pentekig, a
>>>>>>>>>>> honlapmegrendelesre koncentraltam ezuttal, mert abban van a
>>>>>>>>>>> penz!
>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>> Hetfon pontos kimutatast csinalok a beerkezett es kiadott
>>>>>>>>>>> osszegekrol,eleg jonak bizonyul marcius.
>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>> Udv,
>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>> kellemes hetveget
>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>> Kata
>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>
>>>>>
>>>
>>>
>>
>> __________ Information from ESET NOD32 Antivirus, version of virus
>> signature database 3976 (20090330) __________
>>
>> The message was checked by ESET NOD32 Antivirus.
>>
>> http://www.eset.com
>>
>>
>>
>>
>