Szia,
bejön neked ez a link Ubuntun?
http://xpenz.hu/projects/index.php?page=user&js=1
J.
——– Eredeti üzenet ——–
Tárgy: Re: ubuntu
Dátum: Tue, 14 Apr 2009 01:35:49 -0700 (PDT)
Feladó: Nagy Eszter
Címzett: Bak János
CC: Fazekas Imréné Sarolta
Hivatkozások:
Próbálta a firefoxot és az internet explorert
Nagy Eszter
http://mlmhogyan.com
skype: szeszterke
————————————————————————
*From:* Bak János
*To:* Nagy Eszter
*Sent:* Tuesday, April 14, 2009 9:37:08 AM
*Subject:* Re: ubuntu
Milyen böngészőt használ az Ubuntun?
J.
Nagy Eszter írta:
>
> [7:07:32] Fazekas Imréné Sarolta (Fekete Csaba – Kovács tamás hu): Ok,
egyébként is nem hiszem, hogy mot szóban válaszolni tudsz: Áttértem a
windows helyett az Ubuntura, mert it nincsenek vírusok!Minden nagyon jó
rajta-egy kivétellel: a flavonmaxos weblapépítőre semmilyen módon nem
visz!(http://xpenz.hu/projects/index.php?page=user&js=1)Légy
<http://xpenz.hu/projects/index.php?page=user&js=1%29L%C3%A9gy
> szíves,
kérdezd meg Jánost, mit csináljak?
> Nagy Eszter
> http://mlmhogyan.com
> skype: szeszterke
>
>
>
>