Sziasztok,
Készül az automatikus számlaértesítő modul azoknak, akik elmaradtak a
számlájuk befizetésével.
Reményeim szerint ezzel a behajtás egy új szakaszba érkezik, mert nem
kell már emberi munka ahhoz, hogy rendszeresen mindenki figyelmeztetve
legyen a lejárt számláiról. A rendszer úgy fog működni, hogy a
partnerprogramban figyeli azt, hogy mi nincs kiegyenlítve, azaz a
könyvelést nem veszi figyelembe. Egyrészt hamarosan áttérünk egy másik
könyvelésre (a számlakészítés marad itt), a banki jóváírások az új
könyvelő programban lesznek csak rögzítve. Másrészt felesleges a
könyvelésből dolgozni, mert a partnerprogrmban is nyilván van tartva,
hogy mely számlák lettek fizetve. Számla nem fizetés miatti értesítő
azoknak fog menni, akiknek a PP szerint nyitott rendelésük van. Akkor
válik nyitottá egy rendelés, amikor azt beküldjük számlázásba, és akkor
válik lezárttá ebből a szempontból, amikor ki van pipálva a rendeléshez
a fizetett pipa, vagy pedig teljesen le van zárva a rendelés.
A rendszer azt is figyelni fogja, hogy ha valakinek a számlája egy
díjfordulóból keletkezett, akkor mikor jár le neki a díjfordulója, és
azért, hogy ki ne csússzon a díjfordulóból (elkerülendő a szolgáltatás
kihagyást) fokozottan mennek majd az értesítések, figyelmeztetve a
lejáratra.
A kérésem, kérdésem annyi, hogy letiltottátok-e az automatikus
számlaértesítőket (levélben, sms-ben) azoknál, akiknek valami okból nem
szeretnétek ilyet küldeni? (Szerintem nem sokat kell letiltani, de hát
ti tudjátok)
Az automata díjfordulós értesítőket is szeretném visszakapcsolni, ott is
letiltottátok azokat már, akiknél nem akarjátok az automata díjfordulós
értesítőket küldeni (levélben, sms-ben)?
Ha készen lesz az automatikus számla értesítő, akkor holnap már
szeretném élesíteni a rendszert.
János
mobil: 06-20-333-4444
skype: bakjanos (Tatabánya)
vezetékes (ip) telefon: 06-21-381-1841