Tisztelt József, Ahogy tudom, ez az utolsó hibák egyike, amik még az admin felületen nincsenek javítva. Ha mégis megoldották azóta, akkor a kollégák jelezni fogják, mert én is beküldöm ezt a levelet a hibabejelentőre. >>>> Vancsura József írta: >>>>> Az adminisztrációs felületen gyönyörűen létrehozhatok aldomaint, >>>>> amit az adminisztrációs rendszerben törölhetek is, azonban az FTP-n […]