Sziasztok,
Készül az automatizmus, ami a kintlévőséget hivatott drasztikusan
csökkenteni.
Mindenki, aki kapott számlát, de azt határidőre nem fizette be,
automatikusan kapni fog néhány naponta emaileket, majd pedig időnként
sms-t is. A számla másolata is mellékelve lesz.
Kérem, hogy mindenki a saját részét fésülje át:
Bélához tartoznak a fehér ‘nem fizet’ pipával lehívhatók.
Norbihoz tartoznak a sárga ‘nem fizet’ pipával lehívhatók.
Sanyinak is vannak fehérei a listában.
Mindazoknál, akiknél azt szeretnétek, hogy ne kapjanak emailt, vagy ne
kapjanak smst arról, hogy lejárt tartozásuk van, vegyétek ki a megfelelő
pipát.
Az automatizmus a nem fizetésekhez ott fog indulni, ahogyan beküldjük a
számlázásba a rendelést.
Ezért a jövőben kérem szépen gondoskodni arról, hogy ha valakit ki
akartok zárni az automatizmusból, annak a számlázásával egyidejűleg
vegyétek ki a pipát.
Sanyi, Norbi, emellett most már le kellene zárni a régi partnerprogram
fehéreit és citromsárgáit, hiszen ott nem lesz semmilyen automatizmus!
Aki ennyi hónapig nem fizetett, annak a számláját le kell sztornózni, és
törölni a szolgáltatását.
János
mobil: 06-20-333-4444
skype: bakjanos (Tatabánya)
vezetékes (ip) telefon: 06-21-381-1841