Sziasztok,
Az automatán kiküldött díjfordulós értesítők szükségessé tették a
következőket:
1. A kézbesíthetetlen email címeket ki lehessen kapcsolni
2. A problémás ügyfeleknek ki lehessen kapcsolni az automata értesítőket
Jelenleg az 1. pont meg van valósítva, és ezzel a 2. pont is megoldható.
Ugyanis ha letiltjuk az email címeit egy ügyfélnek, akkor nem fog
automatikus értesítőket kapni.
Módszer:
Az email cím után van egy pipa. Ha azt kivesszük, és elmentjük a
rendelést, akkor az az adott email cím inaktiválódik.
Egy ügyfélnek lehet több email címe is a rendszerben elmentve. Az
automata értesítők egyszerre (cc-vel) kimennek minden olyan email címre,
ami az adott ügyfélhez meg van adva. Ezeket az email címeket az
‘Ügyféladatok’ cím és az ‘Email:’ közötti lenyíló menüben lehet
megnézni, és ott lehet választani.
A kézi levelek (pl. a legelső díjfordulós értesítő) mindig csak egyetlen
címre mennek ki, arra, amelyik éppen aktív.
Ha szeretnénk teljesen letiltani az automata kommunikációt egy
ügyfélhez, akkor mindegyik email címét le kell tiltani.
***
A funkciók aktiválásához kellhet egy CTRL F5, újraolvasás!
János
mobil: 06-20-333-4444
skype: bakjanos (Tatabánya)
vezetékes (ip) telefon: 06-21-381-1841