Sziasztok,
Az ügyfél nagyon egyszerű kompenzációt kért, azt kérte, hogy a szilvafán
lévő régi csomagjait is számlázzuk ezután az új árai szerint, ami
kedvezményesebb. Valami évi 13000 helyett évi 9900 körül, vagy ilyesmi,
és kb 4 ilyen csomagja van.
Igent mondtam rá. Akármennyi is legyen a különbség.
Éppen ebben a hónapban elvitt egy másik szolgáltatóhoz egy tárhelyet,
mert Andrástól nem kapott időben választ.
Más:
Legyen az elsők között, aki átkerül az új szerverre!
János
mobil: 06-20-333-4444
skype: bakjanos (Tatabánya)
vezetékes (ip) telefon: 06-21-381-1841
——– Eredeti üzenet ——–
Tárgy: 12 órája álló Netkertes szerverek
Újraküldés dátuma: Thu, 26 Mar 2009 08:56:56 +0100 (CET)
Újraküldés feladója: Silihost Kft.
Dátum: Thu, 26 Mar 2009 08:56:44 +0100
Feladó: Kohányi Gábor
Címzett: Bak János
Tisztelt Cégvezetés!
2009.03.25-e 17.40 óta, tehát több, mint 13 (!) órája állnak az Index
Kommunikációs Kft., Tárczy Ferenc és jómagam érdekkörébe tartozó
weboldalak (min. 20db).
Mivel a 3.1×1 és az admin2 szerverek leállásai az utóbbi időben
rendszeresen és egyre hosszabb időre fordulnak elő, kérem, hogy még a
mai napon érdemben fogalmazzák meg kompenzációs javaslataikat!
Hozzáállásuk és ügyintézésük enyhén szólva bosszantó és felháborító! A
múlt héten Kollégám azt a – szokásos Netkert – választ kapta Önöktől,
hogy ez még belefér a garantált üzemidőbe (akkor kb. 2 óra volt), ennek
ellenére azt gondolom, hogy a heti 2-4 (felhasználóként és nem
rendszerfelügyelőként tapasztalt) kimaradás és a mostani immáron 13 óra
kiesés jóval túlmutat az ésszerűen elfogadható elégtelen szolgáltatások
kategóriáján!
Nem kívánom tovább részletezni, Önöknek legalább annyira jól kell
tudniuk, hogy – a bevallotton és tapasztalton túl mennyit állnak a
szerverek -, mint amennyire mi tapasztaljuk. Komoly hirdetési
árbevételektől esünk el a hanyag kiszolgálás miatt amellett, hogy komoly
hirdetési költséget fizetünk ki a nem működő honlapjaink reklámozására.
A kiesett webáruházi vásárlásokat már nem is említem…
Felhívom a Tisztelt Ügyvezető figyelmét, hogy ha nem kapunk a mai napon
elfogadható írásbeli alapokra fektetett kártérítést (pl.: tárhely díjak
mérséklése kapcsán), a holnapi napon már fogyasztóvédelemnél keresünk
jogorvoslatot!
Érdekes módon, elődjüknél a hasonló, de jóval kevesebb számban
előforduló szerverkimaradások után automatikusan ajánlottak fel
kompenzációt és nem egy sablonos válasszal intézték el a dolgot mint
Önök, hétről-hétre. Ha kívánja, bizonyításképpen továbbítunk Önnek
néhány tegnapi, vagy korábbi levelet a Sanomától és más cégektől
(esetleg analtiytics statisztikát), melyben a szolgáltatásunk
igénybevételét a weboldal elérhetetlensége miatt utasították vissza.
Mindezt azért, hogy ne ringassák magukat abba a tévhitbe, hogy valójában
jól szolgáltatnak.
Köszönöm a megtisztelő figyelmüket:
Kohányi Gábor