——– Eredeti üzenet ——–
Tárgy: változtatások
Dátum: Sun, 26 Apr 2009 12:16:29 +0200
Feladó: Csapó Éva
Címzett: ,
Sziasztok!
Még egy dolog jutott eszembe, Sanyi ügyfeleinek szokott lenni fizetési
késése, és nekik nem kéne kiküldeni az automatikus értesítőket,
Sanyi vagy minden ilyen esetben a saját e-mail címét adja meg
értesítéshez, vagy vegye ki a pipát előlük, hogy nehogy kiküldésre
kerüljenek az értesítők az ügyfelek felé.
Éva