Helló,
rengetegen panaszkodnak a horde-ra.
Van egy jellemző hiba: nem találják a régi elküldött leveleiket.
Robi szerint valami mappát be kell állítaniuk, hogy lássák.
Azt gondolom, hogy ha ez ilyen egyszerű, akkor Robi biztosan be tudná
állítani ezt a mappát mindenkinél, hogy ezt a problémát egyszer s
mindenkorra lezárjuk?
János