//
you're reading...

Egyéb

horde

Helló,

rengetegen panaszkodnak a horde-ra.

Van egy jellemző hiba: nem találják a régi elküldött leveleiket.
Robi szerint valami mappát be kell állítaniuk, hogy lássák.

Azt gondolom, hogy ha ez ilyen egyszerű, akkor Robi biztosan be tudná
állítani ezt a mappát mindenkinél, hogy ezt a problémát egyszer s
mindenkorra lezárjuk?

János