//
you're reading...

Egyéb

Másolás gomb

Sziasztok,

A másolás gomb nem működött megbízhatóan, ezért letiltottam.

Helyette a következő gombot kell használni:

0. Átírni az adatokat az éppen nyitva lévő rendelésen (pl. cég neve,
címe stb)

1. Mentés újként mellett a kis pipát betenni
2. Beállítani, hogy maximum hány tételt másoljon át. Ez lehet 0 vagy
akár 100 is (általában 25 tételnél nincs több egy rendelésben)
3. Megnyomni a Mentés újként gombot.

Tehát fontos, hogy a változtatásokat a Mentés újként gomb megnyomása
előtt kel megcsinálni. Főképpen a megrendelő nevének, számlacímének,
email címének a megváltoztatására gondolok, a tételeket lehet utólag is
változtatni.

Ha nem jól működik valami, kérek értesítést.

Az új partnerprogram 6 órányi inaktivitás után kell csak kiléptessen. Ha
valaki tapasztal olyat, hogy ezelőtt is kiléptet, arról is értesítést kérek.

Jeleztétek, hogy sok dologban nehezebb lett a munka. Várok
konkrétumokat, miben lehetne jobb a rendszer. Gyorsabbá nem tudom tenni,
ám a funkciók javítása vagy új funkciók bevezetése, ha indokolt, megoldható.

János
mobil: 06-20-333-4444
skype: bakjanos (Tatabánya)
vezetékes (ip) telefon: 06-21-381-1841