//
you're reading...

Egyéb

Re: Díjfordulós levél – finomítá

Sziasztok,

A díjfordulós levél szövege nem változott, ám a díjforduló elfogadása
két lépéses lett.

Az elfogadó linkre kattintva nem fogadja el egyből a visszaigazolást,
hanem megerősítést kér. Közben szájbarágósan elmagyarázza az oldal, hogy
mit jelent a visszaigazolás, lásd az alábbi szöveget.

A véletlen kattintás kizárva a két lépéses megerősítés miatt…

Most van ugye lehetőség arra is, hogy ne az egész megrendelést fogadja
el, hanem egy önálló tételt csak belőle. Ám a program a megerősítésnél
felajánlja újból az egész megrendelés elfogadását, így tényleg csak
akkor fog kattintani az egyetlen tétel elfogadására, ha tényleg csak azt
akarja.

————–
Megerősítést kérünk!
Kérjük, az alábbiak figyelembe vételével szíveskedjen megerősíteni a
díjforduló elfogadását.

Ha alább kattint a megerősítésre, az azt jelenti, hogy meg kívánja
hosszabbítani a díjfordulós értesítésben felsorolt szolgáltatásokat, és
kéri hozzájuk a számla kiállítását. Lemondás esetén semmiképpen se
kattintson a megerősítésre, mert a számla kiállítását követően, utólag
már nem tudjuk elfogadni a lemondását.

FONTOS: Az általunk kiküldött díjfordulós értesítő késedelmes
elfogadása, illetve az elektronikusan is kiküldött számla késedelmes
befizetése azzal járhat, hogy egyes domainek időközben lejárnak. A
LEJÁRT domaineket csak jelentős többletköltséggel lehet
meghosszabbítani, illetve 30 napnál is hosszabb késedelem esetén az
ügyfél azokat teljesen el is veszítheti. Kérjük, különösen figyeljen
arra, ha késedelmesen fogadja el a díjfordulós értesítőt, akkor a
fizetéssel NE várja ki a számla fizetésének 8 napos határidejét, mert
közben lejárhat az évforduló. Cégünknek a befizetés beérkeztét követően
3 munkanapra van szüksége ahhoz, hogy biztonságosan fel tudjunk dolgozni
minden meghosszabbítást. Semmilyen felelősséget nem vállalunk a
díjfordulós értesítő késedelmes elfogadásából vagy a díjfizetés
késedelmes teljesítéséből eredő károkra!

A díjfordulós értesítők időzítése: A díjfordulós értesítők általában
jóval a valódi lejárat előtt érkeznek meg. Erre azért van szükség, mert
a tapasztalatunk szerint több hétre van szükség a díjfordulók
gördülékeny lebonyolításához, és így a szolgáltatások korlátozásából
eredő kellemetlenségek elkerülésére. A díjfordulók elfogadása semmilyen
kihatással nincs a benne szereplő szolgáltatások előfizetési ciklusára,
és nem jelent azonnali fizetési kötelezettséget sem. A díjforduló
elfogadása nem rövidíti meg az előfizetési ciklust, azaz az ügyfél nem
fog újra és újra egyre hamarabb fizetni, mint ahogyan az előfizetése
lejár, így semmilyen anyagi vagy egyéb vesztesége nem származik abból,
ha hamarabb fogadja el vagy fizeti ki a következő szolgáltatási periódust.

Elfogadom a fenti feltételeket, és…
—————

János
mobil: 06-20-333-4444
skype: bakjanos (Tatabánya)
vezetékes (ip) telefon: 06-21-381-1841

Antal Béla írta:
> Na, egyre többen hazudják azt, hogy “véletlenül” kattintottak a
> díjfordulós elfogadó linkre. Egyértelműsíteni kellene a szövegben,
> hogy a kattintással kéri a számla kiállítását, egyben a díjfordulós
> értesítésben lévő szolgáltatásokat meghosszabbítani kívánja. Lemondás
> esetén semmiképpen se kattintson, mert a számla kiállítását követően,
> utólag már nem tudjuk elfogadni a lemondását.
>
> Illdomos lenne utalni arra is, hogy az általunk kiküldött díjfordulós
> értesítés késedelmes elfogadása (netán az arra történő késedelmes válaszadás
> esetén), vagy a számla esedékességi dátumát (fizetési határidejét) követő díjfizetés esetén nem vállalunk
> felelősséget az ebből származó következményekért, így például a
> domain-nevek elvesztésével kapcsolatos károkért kizárólag a
> számlafizető felel. Ugyanakkor a Silihost Kft. minden tőle telhetőt
> megtesz annak érdekében, hogy a szolgáltatási díjfordulóról időben, és
> legalább kétféle módon értesítse ügyfeleit. Ehhez kapcsolódik az
> alábbi, droid-díjas téma is:
>
> Ugyanakkor az is félreérti néhány paraszt, hogy a díjfordulós
> értesítés azért érkezik korábban majd 1 hónappal, mert tapasztalatunk
> szerint legalább 2 hétre van szükség a díjforduló előtt a biztonságos, és kényelmes
> számlafizetésre. Ennek okán önmagában a díjfordulós értesítés nem
> jelent azonnali számlafizetési kötelezettséget, és nem rövidíti meg ez
> előfizetési ciklust, ennek okán semmilyen anyagi, vagy egyéb
> vesztesége nem származik abból, ha pár nappal, vagy épp 1-2 héttel
> korábban fizeti ki a következő szolgáltatási periódust.
>
> Félelmetes, mennyi idióta van. Segítsük ócska felfogásukat a
> szájbarágással…
>
> Béla
>
>