//
you're reading...

Egyéb

Re: ID: 9201 – ID: 7982 – kavarodnak a júzere

Szia,

Alaposan átnéztem a dolgokat. Be volt küldve 1 hónappal ezelőtt ez a
számla, akkor történt valami. A faszi lehet, hogy régebben már jelzett
valamit, hiszen még ip cím is ki volt osztva hozzájuk. A megjegyzés
tartalmaz egy ip címet. Mivel ez az ip cím senkié, ezért valószínűleg
nem íródott át senki másnak a megrendelése, senkihez nem köthető ez a
megjegyzés.

Lehet, hogy Sanyi tette be ezt a rendelést 1-2 hónappal ezelőtt…

János
mobil: 06-20-333-4444
skype: bakjanos (Tatabánya)
vezetékes (ip) telefon: 06-21-381-1841

Antal Béla írta:
> Nem! Tárolási nyilatkozat sem volt leadva, én akkor számlázom a
> hosztingot, HA SIKERESEN beállításra került az új szerver. Előtte nem.
> A faszinak 1 szervere van, ami soha ezelőtt nem volt sehová beállítva.
>
> Egyébként megmondom mit csináltam: LEMÁSOLTAM egy másik hosztingot 1
> tétellel új PM-ben, és átírkáltam az adatokat. Ennyi történt. Az a nagy kérdés, elbaszta-e
> más valaki hosztingját a PM.
>
> Mivel áthoztad a júzereket, ezért a régiban is ott kéne legyen, de ott
> nincs semmi.
>
>> Szia,
>
>> A rendszerben nincs hiba, valószínűleg már 1 hónapja megrendelték ezt a
>> szerverhosztingot, és beállítottad a PP-be.
>
>> A következőket kell korrigálni:
>
>> ID: 8753
>> ID: 9201
>> (a kettőből csak az egyiket megtartani)
>> (ezt az ip címet nem használják, így a megjegyzést ki kell venni, Robi
>> ellenőrizte, az ip cím szabad, senki nem használja)
>
>> sz12359
>> sz12555
>
>> Az egyiket le kell sztornózni.
>
>> János
>> mobil: 06-20-333-4444
>> skype: bakjanos (Tatabánya)
>> vezetékes (ip) telefon: 06-21-381-1841
>
>
>> Antal Béla írta:
>>> Ma beállított Robi egy új szervert:
>>>
>>> ID: 9201 – most küldtem be számlázásra…
>>>
>>> Na most az a poén, hogy ennek a cégnek fordulgat már szerverhoszting:
>>>
>>> ID: 7982
>>>
>>> A legnagyobb poén az egészben az, hogy most először szerződtek
>>> szerverhosztingra, én nem tudok róla, hogy lenne még bent más gépük…
>>>
>>> Régi PM-ben a kotoit@t-online.hu címen kizárólag domének vannak,
>>> szóval itt megint szar van a levesben. Most elkaphatod ez a kavarodós
>>> jelenséget. Nagy kérdés, kinek a díjfordulós hosztingját nyúlta le a
>>> rendszer… Ehhez hasonló nevű hosztingos ügyfélről nem tudok…
>>>
>>>
>>>
>>>
>
>
>