Szia,
Elvileg Sanyi megcsinálta, kérlek, vedd fel a kapcsolatot vele emailben,
és kérd el a kódokat, ha nem küldte el.
János
mobil: 06-20-333-4444
skype: bakjanos (Tatabánya)
vezetékes (ip) telefon: 06-21-381-1841
Varga Csaba írta:
> Szia!
> Azzal a konyvelovel lebeszelem, hogy eleinte konyvelje olcsobban, es
> ahoyg a forgalom no, ugy majd novelnenk a beret is. A folkart.com-os
> rendelest sikerult mar intezni? vagy ha nem akkor en mit tehetnek az ugy
> erdekeben, mert tegnap mar befizettek a penzt.
> Csaba
>> Szia,
>>
>> Kezdetben elég lenne egy olcsóbb könyvelő.
>>
>> Forgalom alig van még, törekedjünk az olcsóságra.
>>
>> A netcraft könyvelője emlélkezetem szerint 35000 Ft-ért dolgozik, az
>> elég sok.
>>
>>
>> János
>> mobil: 06-20-333-4444
>> skype: bakjanos (Tatabánya)
>> vezetékes (ip) telefon: 06-21-381-1841
>>
>>
>> Varga Csaba írta:
>>> szia!
>>> NA jo ha mar az alkunal tartunk, akkor meg azt hozzatennem, hogy
>>> domainbol nagyobb reszesedest kernek, ugy 50%ot koltsegek utan, mert
>>> vegulis, azt teljes mertekben en csinalnam: en vennem fel a rendelest,
>>> kuldenek proformat, kovetnem a szamlan, hogy bejott-e, en foglalnam es
>>> en is szamlaznek. Mi a velemenyed ezzel kapcsolatban? A masik meg az,
>>> hogy akkor maradjon a szekhely a regi, viszont egy mobil internet
>>> elofizetest nagyon indokoltnak latok, mivel masik munkahelyem eleg sok
>>> utazassal jar, es ahhoz hogy folyamatosan tudjak veletek es ugyfelekkel
>>> kommunikalni ahhoz elengedhetetlen ez.
>>> Konyvelovel ledumalom, hogy vallalna-e tovabb a konyvelest, es hogy
>>> mennyiert. Masik cegnel ahol dolgozom 150 euroert csinalja havonta,
>>> lehet, hogy kezdesbol olcsobban csinalna a silihostnak, probalok alkudni
>>> vele is. Masik cegnel olcsobban konyvelnek?
>>> udv!
>>> Csaba
>>>> Szia,
>>>>
>>>> Ha mindenre fizetek, nem marad semmi 🙁
>>>>
>>>> A székhely biztosítása pénzbe kerül neked? Mert ha igen, akkor azt
>>>> persze megtérítenénk, de ha én lennék az ügyvezetője valaki másnak,
>>>> rendszeres jutalékot kapnék, és ez az igény felmerülne, nem kérnék érte
>>>> pénzt. Ez Romániában máshogy megy?
>>>>
>>>> Felalkudtad 10%-ra a 8-at, az úgy nem elég?
>>>>
>>>> Irodát felszerelni alkalmazott nélkül nem érdemes. Ha Te más irányba
>>>> orientálódsz, azaz a marketing nem érdekel, akkor az ügyfélszolgálat
>>>> megoldható lenne a lakásodról is (részünkről).
>>>>
>>>> A 10%-ot én úgy értettem, csak hogy pontosítsak, hogy a tárhely nettó
>>>> bevételéből 10% (költséglevonás nélkül), a domain regisztrációk nettó
>>>> nyereségéből (költséglevonás után) 10%.
>>>>
>>>> Ha nálad maradna a cég, akkor a könyvelés is maradhatna ott, ahol eddig
>>>> volt.
>>>>
>>>> János
>>>> mobil: 06-20-333-4444
>>>> skype: bakjanos (Tatabánya)
>>>> vezetékes (ip) telefon: 06-21-381-1841
>>>>
>>>>
>>>> Varga Csaba írta:
>>>>> szia!
>>>>> Tehat ha jol ertelmezem, akkor kb ugyanazt kellene csinalnom, amit
>>>>> eddig
>>>>> csinaltam. Ez igy rendben lenne. En egy fix fizetessel kepzeltem volna
>>>>> el ezt a melot, mikor ajanlottam nektek “szolgalatomat”, de legyen egy
>>>>> 10-10%, illetve 10%ek mindenbol igy startbol, es probaljuk ki, majd
>>>>> korrigalunk ,ha valamelyik oldalon nincs megelegedes. Tudok szekhelyet
>>>>> hozni. Kereshetek egy kisebb irodat a varosban, vagy esetleg eleinte
>>>>> maradhat a jelenlegi szekhely (ez a lakasom (telegonszammal egyutt),
>>>>> ez
>>>>> az atirast is konnyitene) egy ideig, egy bizonyos osszegert ez is
>>>>> (esetleg ird meg, hogy mennyit erne meg ez nektek, ha mar a juttatasra
>>>>> is te tettel ajanlatot), Ha nem akkor megerdekldom, hogy irodat
>>>>> mennyiert lehetne berelni, meg hat azt akkor felszerelni. Ez esetben a
>>>>> konyveles maradna az udvarhelyi konyvelonel?
>>>>> Varom valaszod!
>>>>> udv, Csaba
>>>>>
>>>>>
>>>>>> Szia,
>>>>>>
>>>>>> ja, ügyvezető bizonytalan, 2 jelölt van: Izabella , esetleg Te.
>>>>>> cím szintén bizonytalan, mert ha esetleg te leszel az ügyvezető,
>>>>>> akkor
>>>>>> címet is jó lenne szállítanod.
>>>>>>
>>>>>> Ha Izabella lesz, akkor meg pláne nem tudom a címet.
>>>>>>
>>>>>> Netcraftot egyáltalán nem kell menedzselni, az remélem, jó kezekben
>>>>>> van,
>>>>>> és azért is megyek ki 1 hétre, hogy ezt biztosítsam is, hogy minden
>>>>>> sínen legyen.
>>>>>>
>>>>>> Kizárólag a Silihostról van szó.
>>>>>>
>>>>>> Nem tettem le arról, hogy legyen egy teljes állású alkalmazottunk,
>>>>>> aki
>>>>>> szervezi a marketinget, aki aktívan rajta van az ügyön, készíti a
>>>>>> honlapokat, amik kellenek stb.
>>>>>>
>>>>>> Szeretném ezt megtalálni Attilában, de már nem vagyok benne biztos,
>>>>>> hogy
>>>>>> tényleg beválik. Akárhogy is, kellhet olyan ember, különösen az
>>>>>> elején,
>>>>>> amíg még minden ki nem alakul, aki viszi a tárhely ügyeket, kezeli a
>>>>>> levelezést az ügyfelekkel, telefonon elérhető, és regisztrálja a
>>>>>> domaineket. Azaz azt mondtad, ezt mind te csináltad.
>>>>>>
>>>>>> Említettem, megvettünk itt Magyarországon is egy hoszting céget, és
>>>>>> ott
>>>>>> olyan az elszámolásunk az alkalmazottal, hogy minden bevételből fix
>>>>>> százalékot kap. Tehát például az ügyek viteléért minden hoszting
>>>>>> bevételből kapnál 8%-ot, és az összes haszonból a domain
>>>>>> regisztrációkon
>>>>>> kapnál 10%-ot. Vagy ilyesmi.
>>>>>>
>>>>>> Ez a juttatás nem tartalmazna semmilyen marketing aktivitást, azt
>>>>>> mindenképpen teljes állású alkalmazottra szeretném bízni.
>>>>>>
>>>>>> Az persze egy másik kérdés, hogy szeretnél, és tudsz-e marketinggel
>>>>>> foglalkozni teljes állásban, mert ugye, ahogy említettem, Attila
>>>>>> kissé
>>>>>> bizonytalan.
>>>>>>
>>>>>> Persze
>>>>>>
>>>>>> János
>>>>>> mobil: 06-20-333-4444
>>>>>> skype: bakjanos (Tatabánya)
>>>>>> vezetékes (ip) telefon: 06-21-381-1841
>>>>>>
>>>>>>
>>>>>> Varga Csaba írta:
>>>>>>> Szia!
>>>>>>> Sajnos ahhoz, hogy az iratokat elokeszitsuk, mar szukseg lenne a
>>>>>>> pontos cimre, meg ugyvezeto nevere. Azt mondtak, hogy ajanlott
>>>>>>> Belanak
>>>>>>> jelen lenni, mert nagyon sok mindenre vonatkozna az az alairas amit
>>>>>>> kozjegyzo elott ejtenenk meg, de ha elokeszitik a papirokat akkor
>>>>>>> vegulis kolozsvaron, varadon is el lehet menni vele kozjegyzohoz.
>>>>>>> (kolozsvarra van olcso repulojarat is, ezt csak igy hozzatennem).
>>>>>>> A masodik kerdeseddel kapcsolatban? …Hat igen.. volt egy
>>>>>>> pillanat,
>>>>>>> mikor ugy gondoltam, hogy ezt amit eddig csinaltam, azt csinalnam
>>>>>>> tovabb szivesen, es ajanlottam is nektek, teljesen nem tettem le
>>>>>>> rola.
>>>>>>> Pontosan mirol lenne szo? A netcraftot, es az uj szilihostot is
>>>>>>> kellene vagy csak az uj silihostrol van szo? A penzugyi kepviselo
>>>>>>> szerep is nyitott akkor meg? Ird le reszleteiben mirol van szo, es
>>>>>>> akkor megirom, hogy milyen feltetelekkel vallalnam.
>>>>>>> Varom leveled.
>>>>>>> Udvozlettel,
>>>>>>> Csaba
>>>>>>>
>>>>>>>> Szia,
>>>>>>>>
>>>>>>>> Marad a székhely Udvarhelyen, vagy ahol sikerül találni székhelyet
>>>>>>>> a
>>>>>>>> környéken (a megyében). Kérheted az előkészítést ezen a módon. De
>>>>>>>> továbbra is fontos infó lenne, hogy muszáj-e elmenni Bélának, vagy
>>>>>>>> csak
>>>>>>>> “jó lenne”. Leginkább Béla csak Kolozsvárig utazna, ahol aláírna
>>>>>>>> bármilyen előkészített meghatalmazást. Ha ez kivitelezhető.
>>>>>>>>
>>>>>>>> Te milyen juttatásért dolgoztál a webhosternek, tudom, inkább
>>>>>>>> veszteség
>>>>>>>> volt, akkor így kérdezem, milyen juttatásért dolgoznál nekünk
>>>>>>>> másodállásban, rendelések kezelésére, könyvelés menedzselésére,
>>>>>>>> esetleg
>>>>>>>> ügyvezetésre?
>>>>>>>> Mondjuk egy fix százalékért az egyes típusú rendelések után?
>>>>>>>>
>>>>>>>> Azért kérdezem, mert sok a bizonytalanság Attila körül. Neki
>>>>>>>> nehogy
>>>>>>>> továbbítsd ezt a levelet, de nagyon sokszor nagyon nagy a szünet,
>>>>>>>> nincs
>>>>>>>> infó felőle. Egy vállalkozást nem lehet így vezetni. Szóval
>>>>>>>> puhatolózok.
>>>>>>>>
>>>>>>>> János
>>>>>>>> mobil: 06-20-333-4444
>>>>>>>> skype: bakjanos (Tatabánya)
>>>>>>>> vezetékes (ip) telefon: 06-21-381-1841
>>>>>>>>
>>>>>>>>
>>>>>>>> Varga Csaba írta:
>>>>>>>>> sziasztok!
>>>>>>>>> Valami hir azzal kapcsolatban, hogy hova kerul majd a ceg
>>>>>>>>> szekhelye?
>>>>>>>>> AZ a helyzet adodott, hogy en hetvegen el kell utazzak egy
>>>>>>>>> hosszabb
>>>>>>>>> idore, es addig jo lett volna kiadjam a feladatokat az irat
>>>>>>>>> elokeszitessel kapcsolatban.
>>>>>>>>> Egy masik kerdes jott egy www.oradeatrk.ro -s fickotol,
>>>>>>>>> megpedig,
>>>>>>>>> hogy o feltette a weblapjat egy “szerverre” aminek dinamikus ip-je
>>>>>>>>> van, hogy tudja megoldani, h a domain a tarhelyre mutasson?
>>>>>>>>> sziasztok! Varom valaszotok!
>>>>>>>>> Csaba
>>>>>>>>>
>>>>>>>>>
>>>>>>>>>> Sziasztok,
>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>> Még nem döntöttük el, melyik változat legyen is, ezért kérlek,
>>>>>>>>>> mindkét
>>>>>>>>>> változatot készítsétek elő.
>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>> Röviden a két változat:
>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>> 1. Új székhely Székelyudvarhelyen, könyvelés Székelyudvarhelyen,
>>>>>>>>>> ügyvezető Izabella
>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>> 2. Új székhely Brassóban, könyvelés Brassóban, ügyvezető Attila
>>>>>>>>>> (Ez utóbbi esetben azt is érdemes megfontolni, hogy Attila tud-e
>>>>>>>>>> meghatalmazást adni nekem vagy pedig neki is muszáj elutaznia
>>>>>>>>>> Udvarhelyre)
>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>> A részletek gördülékeny egyeztetése érdekében megadom egymás
>>>>>>>>>> elérhetőségeit.
>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>> Webhoster elérhetőség:
>>>>>>>>>> Varga Csaba
>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>> Silihost új menedzsere:
>>>>>>>>>> Molnár Attila
>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>> János
>>>>>>>>>> mobil: 06-20-333-4444
>>>>>>>>>> skype: bakjanos (Tatabánya)
>>>>>>>>>> vezetékes (ip) telefon: 06-21-381-1841
>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>
>>>>>
>>>>>
>>>
>>>
>>>
>>>
>
>
>
>
>